Ampel empirestil

Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AMPEL, 1800-tal, empirestil, för 10 ljus, svartlackerad plåt, ljuspipor och dekordetaljer i mässing, höjd ca 100, diameter 60 cm

Smärre ytskador

822165

2020-10-10