Nils Asther

Nils Asther
Nils Asther
Nils Asther
Nils Asther
Nils Asther
Nils Asther

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS ASTHER (1897-1981): "Huvudjägaren", signerad Asther, olja på pannå, ca 30x24 cm

822167

2020-10-10