Orientmatta Kaukasisk

Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, kaukasisk, semiantik, ca 360 x 232 cm

Skador, slitage

822177

2020-10-13