Tillbaka till katalog
Asea skrivbordslampa
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
ASEA, skrivbordslampa, modell E 1261, industrimodell, omkring mitten av 1900-talet, grönlakerad metall och plåt, detaljer i förkromat metall, totallängd ca 115
Kuntoraportti
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
822187
Päivämäärä:
2020-10-12