Tillbaka till katalog

Asea skrivbordslampa

Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa
Asea skrivbordslampa

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

ASEA, skrivbordslampa, modell E 1261, industrimodell, omkring mitten av 1900-talet, grönlakerad metall och plåt, detaljer i förkromat metall, totallängd ca 115

Kuntoraportti

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

822187

Päivämäärä:

2020-10-12