Byrå
2020-10-06
822188
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1950/60-tal, 5 lådor, fanér i teak, handtag i mässing, nyckelhålsinläggning i ben, höjd ca 99 samt 67x31 cm
Smärre slitage