Serveringsvagn
2020-10-10
822189
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, utdragbar bricka, fällbara klaffar, med lådor, höjd ca 83, 70x44, total bredd 88 cm
Smärre ytskador