Taklampa
2020-10-12
822200
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, plafondmodel, 1900-talets slut, behängd med prismor, diameter ca 50 cm
Bruksslitage, lösa prismer medföljer, ej funktionstestad, SaAV garanterar ej funktionen