Ljusstakar empire

Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empire, brons, förgyllda, höjd ca 27 cm

Obetydliga skador

822201

2020-10-10