Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ATELJE LYKTAN, "Mars", dubbel golvlampa, förkromad och burgundy, skärm i akrylplast, höjd ca 130 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.
822202
2020-10-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner