Golvlampa Atelje Lyktan

Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ATELJE LYKTAN, "Mars", dubbel golvlampa, förkromad och burgundy, skärm i akrylplast, höjd ca 130 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

822202

2020-10-06