Maja Braathen oljemålning

Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAJA BRAATHEN (1896-1973): figurer i fjällandskap, olja på pannå, signerad, MBJ, 45 x 54 cm.

822206

2020-10-18