Köpp
2020-10-12
822207
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÄPP, silverhandtag, K.Andersson, 1920, svenska kontrollstämplar, längd ca 90 cm
Bruksslitage, gravyr