Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, empirestil, dekordel i form av figurscen, 67x41 cm

Senare bemålat och omförgyllt, färgavskav, senare glas

822208

2020-10-06