Cakestand 1900-talets första hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CAKESTAND, England, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, ihopfällbart, höjd ca 78 cm

Smärre ytskador

822227

2020-10-10