Markus Andersson oljemålning Worship

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARKUS ANDERSSON (född 1968): Tillbedjan/Worship, signerad Markus Andersson, olja på duk, 60 x 102 cm

822285

2020-10-25