Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, läderklädd skiva, fanerat i mahogny med intarsia, 3 lådor i sargen, draghandtag samt beslag i mässing, höjd 82, 178x96 cm

Zustandsbeschreibung

Nyckel saknas, fanerskador och torrsprickor, skrivskiva med slitage

822318

2020-10-07