Opiumdosa

Opiumdosa
Opiumdosa
Opiumdosa
Opiumdosa
Opiumdosa
Opiumdosa
Opiumdosa
Opiumdosa

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

OPIUMDOSA, Kaukasus/Persien, 1800-tal, koppar och mässing, största mått ca 12,5 cm

Ingår i temaauktionen "Orientalika från butiken Bocca Tigris"

Bruks och åldersrelaterat slitage

822323

2020-10-11