KORGSTOLAR
Vollendet
2020-10-17
822349
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KORGSTOLAR, 1 par, 1900-talets slut, rotting och bambu, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage