Mattias Stålbom golvlampa

Mattias Stålbom golvlampa
Mattias Stålbom golvlampa
Mattias Stålbom golvlampa
Mattias Stålbom golvlampa
Mattias Stålbom golvlampa
Mattias Stålbom golvlampa
Mattias Stålbom golvlampa
Mattias Stålbom golvlampa
Mattias Stålbom golvlampa
Mattias Stålbom golvlampa
Mattias Stålbom golvlampa
Mattias Stålbom golvlampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTIAS STÅLBOM, golvlampa, "Last", för Zero, ben och skärm i vitlackerad metall, höjd ca 155 cm

Bruksslitage, repor och märken, ytlig nedsmutsning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

822380

2020-10-07