Mattias Stålbom golvlampa
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTIAS STÅLBOM, golvlampa, "Last", för Zero, ben och skärm i vitlackerad metall, höjd ca 155 cm
Bruksslitage, repor och märken, ytlig nedsmutsning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
822380
2020-10-07