Skribordslampa

Skribordslampa
Skribordslampa
Skribordslampa
Skribordslampa
Skribordslampa
Skribordslampa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1940/50-tal, möjligen Falkenbergs Belysning, förkromad ledarm i metall, grålackerad plåt, höjc a

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen´, bruksslitage

822383

2020-10-12