Soppslev mm i silver

Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver
Soppslev mm i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOPPSLEV, BÄGARE, BESTICK, 9 dlr, 18/1900-tal, 510 g exkl. soppslev

Gravyr, slitage

822384

2020-10-10