Armaturhantverk ab

Armaturhantverk ab
Armaturhantverk ab
Armaturhantverk ab
Armaturhantverk ab
Armaturhantverk ab
Armaturhantverk ab
Armaturhantverk ab
Armaturhantverk ab
Armaturhantverk ab
Armaturhantverk ab
Armaturhantverk ab
Armaturhantverk ab

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAMPOR, 2 st, vägg samt skrivbordslampa, 1950-tal, Armaturhantverk AB, Tibro lackerad plåt samt ledarmar i mässing, längd ca 35-40 cm

Bruksslitage, repor förekommer, ej funktionstestade, SAv garanterar ej funktionen

822389

2020-10-12