Stekhuv England

Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEKHUV, miniatyr, nysilver, England Sheffield London, 1900-tal, höjd ca 14, längd 22,5 cm

Brukslitage

822397

2020-10-10