Herrbetjänt
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
HERRBETJÄNT, 1950/60-tal, ek, höjd ca 97 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
822403
Päivämäärä:
2020-10-17