Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, allmoge, 1700/1800-tal, senare bemålning, 2 bakomliggande hyllplan, nyckel finns

Låset kärvar möjligen trasigt, renoverat, bruks och åldersrelaterat slitage

822409

2020-10-17