Klubbat för:
20 000 SEK
20 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Heris, ca 398x260 cm
Langettering med lagningar samt smärre slitage, saknar fransar, i övrigt lättare åldersslitage
822427
2020-10-07