Orientmatta semiantik Heris

Orientmatta semiantik Heris
Orientmatta semiantik Heris
Orientmatta semiantik Heris
Orientmatta semiantik Heris

Klubbat för:

20 000 SEK

20 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Heris, ca 398x260 cm

Langettering med lagningar samt smärre slitage, saknar fransar, i övrigt lättare åldersslitage

822427

2020-10-07