Taburett

Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETT, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, skuren dekor, stoppad och med textil klädsel, höjd ca 44 samt 40x40 cm

Något lös i fogarna, slitage, 1 fleuron saknas

822432

2020-10-17