toopendaal, Räv i vinterlandskap
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Vinterskog med räv, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, 45,5x68,5 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Stora Kvalitén, december 2003, katalognr 2364
822441
2020-10-25