Soffa Chesterfield England 1900-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Chesterfield modell, skinnklädsel djuphäftad samt pärlspikad dekor, lösa sittplymåer, på hjul, sitthöjd ca 38, längd 216 cm

Slitage, fäckar

822465

2020-10-07