M Pyk Tiger
2020-10-11
822513
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK, (född 1934): Tiger, signerad och numrerad M.Pyk 90/200, färglitografi, bladmått ca 49x34 cm
Oramad