Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NICHOLAI WIIG HANSEN, soffbord, "Tablo", samtida, för Normann, Danmark, ask, bordsskiva i grå komposit, höjd 42, diameter 78 cm
Bruksslitage och repor
822514
2020-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här