Normann Tablo soffbord

Normann Tablo soffbord
Normann Tablo soffbord
Normann Tablo soffbord
Normann Tablo soffbord
Normann Tablo soffbord
Normann Tablo soffbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NICHOLAI WIIG HANSEN, soffbord, "Tablo", samtida, för Normann, Danmark, ask, bordsskiva i grå komposit, höjd 42, diameter 78 cm

Bruksslitage och repor

822514

2020-10-07