Soffa 1990-tal

Soffa 1990-tal
Soffa 1990-tal
Soffa 1990-tal
Soffa 1990-tal
Soffa 1990-tal
Soffa 1990-tal
Soffa 1990-tal
Soffa 1990-tal
Soffa 1990-tal
Soffa 1990-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, soffa modell "Claire", 1900-talets slut, njurformad, helstoppad soffa, lösa dynor och resårsits, sitthöjd ca 43, längd 190 cm

Bruksslitage, lagning i tyget

822515

2020-10-09