Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS PÄRSSON BERG (mästare Stockholm, 1730-1751/53), Fat i tenn, stämplad, årsbokstav F (1747), undertill prickade ägarmonogram, H 5,5 cm, Diam ca 35,5 cm
Slitage, repor
822516
2020-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här