Plint

Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint

Klubbat för:

2 200 SEK

1 200 SEK

PLINT, 1900-talets andra hälft, lackat trä samt stoppad dynna och detaljer i järn, höjd ca 38, 110x47 cm

Bruksslitage

822518

2020-10-12