M Pyk - John F Kennedy

M Pyk - John F Kennedy
M Pyk - John F Kennedy

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (2) "Kennedy" (JFK), signerade Madeleine Pyk, provtryck, färglitografier, bladmått ca 50x32,5 - 52x39 cm

Oramade, 1 med dedikation, hanteringsveck

822523

2020-10-13