Mask samt skulpturer

Mask samt skulpturer
Mask samt skulpturer
Mask samt skulpturer
Mask samt skulpturer
Mask samt skulpturer
Mask samt skulpturer
Mask samt skulpturer
Mask samt skulpturer
Mask samt skulpturer
Mask samt skulpturer
Mask samt skulpturer
Mask samt skulpturer

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASK, SKULPTURER, 2 st, DOCKA, 1900-tal, Afrika, skuren dekor, dockan , Aku´aba, Ghana, höjd 22-42 cm

Skador, sprickor, avslag

822530

2020-10-10