Schatull
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHATULL på benställning, 1900-tal, en lös hylla invändigt, beslag i svärtad metall, höjd ca 83, 56x46 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, något svår att låsa, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen, vissa beslag löst sittande, hyllplan senare tillkommen
822536
2020-10-11