Cartier VLC damarmbandsur
Klubbat för:
700 SEK
2 000 SEK
CARTIER, damur, VLC, förgyllt sterlingsilver, 1980-tal, quartz, mineralglas, boettnr. 17 084837, läderarmband, originalspänne i gulddoublé, diameter 30 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, tavla med slitage
822541
2020-10-12