Cartier VLC damarmbandsur

Cartier VLC damarmbandsur
Cartier VLC damarmbandsur
Cartier VLC damarmbandsur
Cartier VLC damarmbandsur
Cartier VLC damarmbandsur
Cartier VLC damarmbandsur
Cartier VLC damarmbandsur
Cartier VLC damarmbandsur

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

CARTIER, damur, VLC, förgyllt sterlingsilver, 1980-tal, quartz, mineralglas, boettnr. 17 084837, läderarmband, originalspänne i gulddoublé, diameter 30 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, tavla med slitage

822541

2020-10-12