Safaristol

Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol
Safaristol

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAFARISTOL, 1900-talets andra hälft, betsat trä, armlän i skinn, tyg med rutig klädsel, kopplade ben och träpluggar. sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

822550

2020-10-11