Ditte Ejlerskov olja (5)

Ditte Ejlerskov olja (5)
Ditte Ejlerskov olja (5)

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

DITTE EJLERSKOV (Danmark, född 1982): "Towards the light", (5), signerade och daterade på baksidorna Ditte Ejlerskov 2011. Olja på fem dukar, 80x90, 80x100, 24x30, 30x41, 24x33 cm.
(5)

PROVENIENS: Crystal Gallery, Stockholm

822563

2020-10-25