Tord Björklund Ikea vilstol
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TORD BJÖRKLUND, vilstol, "Skye", IKEA, 1980-/90-tal, stomme av svartlackerad metall, lös plymå klädd med svart skinn, sitthöjd ca 46/32 cm, längd ca 150 cm
Bruksslitage, klädsel med skador.
822568
2020-10-11