Skåp 1920/30-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, Swedish Grace, 1920/30-tal, mahognyfaner, dörrpar med skuren reliefdekor, invändigt med 2 hyllplan, höjd ca 135, 94x42 cm
1 nyckel kan hämtas vid utlämningen, bortskavt material runt nyckelhålet, märken, repor och fläckar, främst på ovansida
822573
2020-10-11