Skåp 1920/30-tal

Skåp 1920/30-tal
Skåp 1920/30-tal
Skåp 1920/30-tal
Skåp 1920/30-tal
Skåp 1920/30-tal
Skåp 1920/30-tal
Skåp 1920/30-tal
Skåp 1920/30-tal
Skåp 1920/30-tal
Skåp 1920/30-tal
Skåp 1920/30-tal
Skåp 1920/30-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, Swedish Grace, 1920/30-tal, mahognyfaner, dörrpar med skuren reliefdekor, invändigt med 2 hyllplan, höjd ca 135, 94x42 cm

1 nyckel kan hämtas vid utlämningen, bortskavt material runt nyckelhålet, märken, repor och fläckar, främst på ovansida

822573

2020-10-11