Lars Hillersberg handkolorerat grafiskta blad

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2005): (3) "Palmeborg", signerade Lars Hillersberg, numrerade, handkolorerade, grafiskt blad, ca 44x32 cm, oramade

822576

2020-10-07