Resekoffert

Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEKOFFERT, 1900-talets början, förstärkt av trä, beslag av svartlackerad metall, ca 60x55x94 cm

åldersrelaterat slitage, nyckel saknas, ett handtag skadat

822590

2020-10-17