Ljusstakar i sengustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, 1900-tal, tenn, sengustaviansk stil, höjd 26 resp 32 cm

Lagningar

822617

2020-10-10