Byst föreställande August Strindberg

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYST, 1990-talets första hälft, bemålat trä, föreställande August Strindberg, höjd ca 45 cm

Smärre slitage

822630

2020-10-11