Skribord från 1930-talet funkis

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

SKRIVBORD, ca 1930-tal funkis, bonad björk, skåpdörr samt låda vid sarg, baksida med hyllor, höjd ca 75, 125x65 cm, nyckel finns

Bruksslitage

822642

2020-10-11