Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
SKRIVBORD, ca 1930-tal funkis, bonad björk, skåpdörr samt låda vid sarg, baksida med hyllor, höjd ca 75, 125x65 cm, nyckel finns
Bruksslitage
822642
2020-10-11