Väggspegel
Valmis
2020-10-07
822655
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
VÄGGSPEGEL, förgyllt trä, rokokostil, 1900-talets andra hälft, 64x47 cm
Förgyllning med visst avskav