Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
VÄGGSPEGEL, förgyllt trä, rokokostil, 1900-talets andra hälft, 64x47 cm
Zustandsbeschreibung
Förgyllning med visst avskav
822655
2020-10-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner