Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

VÄGGSPEGEL, förgyllt trä, rokokostil, 1900-talets andra hälft, 64x47 cm

Zustandsbeschreibung

Förgyllning med visst avskav

822655

2020-10-07